Lifestyle

Stylizacje na wiosnę 2022 – co tam w modzie nowego się pojawiło?

Stylizacje na wiosnę 2022 – co tam w modzie nowego się pojawiło?

Nadejście nowego roku to również nadejście nowych trendów w modzie. W tym roku nadal projektanci pamiętają o wygodzie i komforcie, ale w dużo większym stopniu przywiązują wagę do kolorów. Jest jeszcze kilka trendów, które już za kilka miesięcy na pewno zobaczymy na naszych ulicach. Jakie stylizacje będą modne na wiosnę 2022?

Kolor, kolor i… jeszcze więcej koloru

Stylizacja na wiosnę 2022 nie może być szara, nudna i zachowawcza. Po długich miesiącach siedzenia w domu projektanci chcą, by nasze ulice znowu były barwne i wesołe.

Wybór kolorów jest ogromny. Żółć, fiolet, czy zieleń pojawią się w nasyconych wariantach. Pastele również nie wyszły z mody. Jednak najważniejszym kolorem tej wiosny będzie czerwień. Jest to propozycja dla kobiet, które lubią bawić się kolorem i modą. Czerwień można łączyć z innymi kolorami, ale trzeba pamiętać, że to właśnie ona gra pierwsze skrzypce.
Kobieta w czerwieni musi zostać zauważona!

Mini i maxi

Od kilku sezonów kobiety bardzo chętnie zakładają sukienki maxi. Podobnie jest ze spódnicami. Nosiłyśmy maxi sukienki w kwiaty, plisowane czy jednobarwne. W tym sezonie maxi sukienka będzie sięgała do samej ziemi. Często również będą wykorzystywane stroje wykonane z jeansu lub dzianiny. Jednak stylizacja na wiosnę 2022 będzie pod znakiem mini.

Warto wspomnieć, że jest to bardzo, bardzo krótka mini. Sukienka lub spódniczka będzie kończyła się tuż za pośladkami.

Rozmiar mikro zapanował również w innych częściach damskiej garderoby. Również topy będą bardzo skąpe. Będą zakrywały wyłącznie to, co powinno zostać zakryte.

Kobiety, które chcąc stworzyć stylizacje w nurcie mini dopasują również torebki. Projektanci tego dodatku również uważają, że małe torebki są niezwykle eleganckie i gustowne.

Bardzo, bardzo duże torby

W modzie, tak jak w przyrodzie, musi być równowaga. Projektanci, którzy lansują bardzo małe torebki zostali zrównoważeni przez tych, których zdaniem kobieta musi mieć dużą torbę, by pomieścić wszystkie swoje skarby.

Warto zwrócić uwagę na duże torebki, gdyż sezon 2022 upłynie pod znakiem toreb, w których spokojnie zmieści się strój na fitness czy weekendowy wyjazd. Modne torebki będą zarówno skórzane, jak i plecione. Bez problemu można wybrać interesujący materiał, fakturę i kolor.

Stylizacja na wiosnę 2022 musi być kolorowa, radosna i pełna barw. Warto podkreślić, że kobiety, które dobrze czują się w dłuższych sukienkach znajdą wiele interesujących propozycji dla siebie. Tak samo będzie z kobietami, które chcą pokazać zgrabne i smukłe nogi. Każda z pań znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij